חיפוש

ניקיון בלי נייר

עודכן ב: 10 מרץ 2019

אחד השינויים הפשוטים והמשמעותיים שהתחלנו בו היה להחליף מנייר לבד בניקיון. הרגיש לי מיותר לזרוק משהו לפח כל פעם שמשהו בבית נשפך - ותאמינו לי זה קורה בצורה לא פרופורציונליים לדירה של שני מבוגרים.


אפשר להשתמש בחולצות ישנות או מגבות ישנות אם יש, אבל אם אתם.ן מחפשים.ות לקנות, זה די קל למצוא. מלא חנויות בארץ - כל הכבוד - כבר מוכרים מגבות קטנות לניקיון. קנינו סט של מגבונים בצבעים משמחים ותלינו אותם במטבח. המטבח יותר צבעוני, שזה תמיד יתרון, ולא יוצרים ארמות של זבל כל פעם ששופכים משהו! אפשר לשטוף אותם בכיור עם סבון, ומומלץ פעם בשבוע/שבועיים לשים במכבסה לניקיון קצת יותר אינטנסיבי.ולאלו שקצת יותר הרד-קור... אחרי איזה כמה חודשים של שימוש יום-יומי שמנו לב שהם כבר לא ממש סופגים, והיה עדיף להחליף אותם עם מגבות חדשות. אבל מה לעשות עם הישנות?? אי אפשר למחזר ואי אפשר לשים אותם בקומפוסט. האופציה היחידה היא לתרום למקומות שצריכים בד או למצוא להם שימוש חדש בבית, שזה בסדר, אבל רציתי למצוא משהו קצת יותר יציב.

אז מצאתי אופציה אונליין של תחליף בד שעשוי מחומר שמתפרק בקומפוסט. האמת שהם גם סופגים יותר, ומאוד קל לנקות אותם. רק תשימו עליהם קצת מים לפני שימוש והם מוכנים להכל!


אני קניתי בחברת Skoy, אך הבנתי שעכשיו מוכרים כאלו באיקאה בזול.


כמובן שאפשר גם להשתמש בכל בד ולא צריך לרכוש משהו, אבל יש רכישות חכמות שלפעמים מקלים על ההליך, וזה לא רע. כל אחד.ת ואיך שהוא.יא מתחבר.ת!  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon