חיפוש

להיפרד משקיות פלסטיק

עודכן ב: 10 מרץ 2019

שום הרגל לא נתפס אם מנסים לקחת יותר מדי על עצמנו בבת אחד. אין סיבה להיות בלחץ או לנסות ללכת מאפס למאה - אני מזכירה לעצמי כל הזמן. צריך להתרגל באטיות ולזכור שכל צעד תורם למטרה. אנחנו לקחנו את הזמן שלנו מאז שהסכמנו על המטרה הזאת עד שהגענו לאיפה שאנחנו עכשיו. ובעוד זמן נהיה במקום עוד יותר טוב.


שלב אחד שיחסית פשוט הוא להפסיק להשמתמש בשקיות פלסטיק שיש בסופרמרקט. זה רק דורש תכנון מראש. יש הרבה סוגי שקיות רב פעמיות לקניות - חברות שונות, גדלים שונים, ואני לא יכולה להשוות ביניהם. אז אני מדברת רק על מה שלנו יש ואוהבים.
בהכי פשוט, צריך שקיות גדולות בשביל קניות בכללי. אנחנו משתמשים בשקיות שקיבלנו מאוניבטסיטה או שקנינו בחנויות טבע והן עובדות מעולה. יש לנו גם כמה שקיות יותר קטנות שהם מסורגות והן מושלמות לירקות או פירות. בנוסף קנינו שקיות קטנות יותר עשויות מכותנה בשביל אגוזים, קטניות, פירות מיובשות וכדומה. אפשר גם לתפור כאלו יחסית בקלות, או להביא צנצנות מזכוכית. אנחנו מעדיפים את השקיות כי הם קלות, ואפשר להשאיר אותם בתיק תמיד.מה שחשוב זה שיהיו נגישות - בתיק, ליד הדלת, ברכב - במקום שלא תשכחו אותם בדרך לקניות. ככל שהם יותר נגישות לכם.ן יהיו פחות רגעי "Oopsie" שתצטרכו לקחת שקית פלסטיק.


להביא אתכם.ן שקיות גדולות לסופרמרקט זה אחלה של התחלה. לטיפים יותר ספציפיים על קניות בתפזורת ואיך להפסיק לקנות אוכל ארוז אגיע בהמשך. :)


  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon