חיפוש

קהילת הPlastic Free במרכז

עודכן ב: 20 מאי 2019


אתמול הייתי באירוע מהמם בתל אביב של Tel Avir וPlastic Free Israel. היו הרצאות ע"י אנשים פעילים בתחום האנטי-פלסטיק וחדר מפוצץ באנשים שמעוניינים ללמוד על הנושא החשוב הזה. האירוע היה כל כך מלא שהיו אנשים שלא הצליחו להיכנס (שזה לטוב ולרע, כמובן).


מנהלת Plastic Free Israel, ארגון חדש ופעילה מאוד, דיברה על ההשפעות הפוגעניות של פלסטיק לים, לחיות הים ולנו כבני אדם.


מישהו מהעירייה של הרצליה דיבר על התוכניות המרשימות ביותר של הרצליה לנקות את החוף ולהיות העיר הראשונה בעולם ללא פלסטיק חד-שימושי בכלל. הם כבר מתקדמים בצעדים יפים - הלוואי ששאר המדינה תלך בדרכם!


מומחית בתחום איכות הסביבה שעושה דוקטורט על פלסטיק בים גם דיברה, שיחה מאוד מעניינת ומלמדת.

בסוף, מישהו שעובד בשביל חברת Forever Capsules דיבר על האלטרנטיבה הידידותית לסביבה של קפסולות למכונת אספרסו. לצערי החברה עוד לא מוכרת בישראל כי אין מספיק לקוחות מעוניינות בתחלחף - אבל אנחנו נשנה את זה. :)


גם הופיע שם פרזנטציה של פלסטיקים שנאספו בחוף, ואומנות "Sufer Girl" עשויה מפלסטיק גם שנאסף בחוף. גם מכרו שם סבונים ושמפו-ברים טבעיים מחברת קמיינה ללא פסלטיק כמובן.


האירוע עירר בי השראה עצומה למי שאירגן/ה אותו והוביל/ה את התוכניות ויוזמות האלו. גם מרגש להרגיש כחלק מקהילה - גם המשתתפים/ות שרק מתעניינים בנושא ולא זירו וויסט בעצמם/ן - זה פשוט נתן תחושה של תקווה ותמיכה.

להרגיש חלק ממשהו גדול יותר זה יכול להקל עליכם/ן או לתת מוטיבציה. חפשו אירועים באזור שלכם/ן!

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon