חיפוש

יולי ללא פלסטיק! סיכום שבוע 3


שלום לכולם.ן!


עברנו יותר מחצי, כל הכבוד! איזו ההצעות אימצתם.ן? מה הצליח יותר ומה פחות? לכולנו יש סיפורי הצלחות וסיפורי פשלות.. העיקר זה לנסות.


הנה כל הטיפים שבוע שעבר פלוס קשרים לעוד מידע בנושאים!


14. שקיות קטנות לירקות ופירות. אפשר לקנות, לתפור או אפילו לסרוג שקיות בגדלים שונים לשים בהן ירקות ופירות - ובכך לחסוך בהרבה מאוד פלסטיק בסופרמרקט.


15. שמפו מוצק. זה אמיתי וזה עובד מצוין! שמפו ומרכך מוצק הם תחלופיים מעולים לשמפו ומרכך בבקבוקים. יש מלא חברות מצוינות וכל מיני סוגים - לשיער יבש, מטולטל, קשקש - והכל טבעי. לעוד על זה תחפשו #ditchthebottle או תקראו כאן.


16. הכנת חומוס. במקום לקנות חומוס (וטחינה!) מחנות בקופסא מפלסטיק אפשר להכין לבד - יוצא טעים, בריא, טרי ומותאם לטעמך! למתכון לחצו כאן.


17. ביזוואקס וורפס. בד שעווה (ביזוואקס וורפס). לעטוף אוכל בבד שעווה רב שימושיים במקום נייר ניילון נצמד! אפשר לקנות ואפשר להכין בבית עם שעווה ושאריות בד. לעוד על זה תקראו כאן.


18. להכין דאודורנט. אפשר להכין בבית מחומרים פשוטים (כמו קמח תירס ושמן קוקוס) וטבעיים שבאים בקופסאות שניתן למחזר אותם או לעשות בהם שימוש חוזר. בונוס - להוסיף שמן אתרי לריח נעים. לעוד על זה תקראו כאן.


19. חליטת תה. במקום לקנות תיון תה שייזרק אפשר לקנות את החליטה עצמה בתפזורת.


20. לתקן דברים בעצמכם.ן. היום יוצרים מוצרים שישברו. לפעמים לא צריך להשליך לפח ולקנות חדש - ניתן לתקן בעצמנו. בין אם זה נעליים, ג'ינס, ברז או מה שזה לא יהיה זו דרך לחסוך כסף ומוצרים מהמטמנה! לעוד על הנושא תקראו כאן.

המשך #plasticfreejuly מהמם!

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon