חיפוש

יולי ללא פלסטיק! סיכום שבוע 1


יולי ללא פלסטיק הגיע! יחד עם הקמפיין הגלובלי #plasticfreejuly אני כאן לתת לכם.ן 31 טיפים לחיים ללא פלסטיק! טיפ חדש ייצא כל יום באינסטגרם ופייסבוק שלי, יחד עם סיכום שבועי בבלוג. תעקבו ואל תפספסו! חודש טוב


השבוע הראשון של הקמפיין התחיל והסתיים, הנה סיכום של העצות הראשונות שלי לחיים ללא פלסטיק! איזה מהם ניסיתם.ן? איזה מהם חדשות לכם.ן? איזה מהם את.ן כבר עושים.ות?


1. תגידו "לא תודה" לקש. בבית קפה, במסעדה או סתם בדוכן לימונדה בחוץ - אם לא מפריע בלי, תגידו לא תודה לקש פלסטיק! קשים עשויים מפלסטיק לא מתכלים ומזהמים את הסביבה, אז זו דרך קלה מאוד מלהימנע מיצירת פסולת מיותרת. ואם אתם.ן כן רוצים.ות קש, אפשר להביא אתכם.ן רב פעמי מהבית.


2. להביא קופסא מהבית. להביא קופסא מהבית. תקחו אוכל מהבית בקופסא לאחסון רב פעמי ותמצאו את עצמכם.ן משתמשים.ות בו יותר ומצמצמים את הפלסטיק! בין אם אתם.ן בעבודה, מסעדה או סתם בחוץ אפשר יהיה לכם.ן משהו לשים בו את אוכל או שאריות ולא צריך לקחת אותו ארוז בפלסטיק. פעם בן הזוג שלי יצא עם קופסא של עדשים, וחזר הביתה עם קופסא (שטוף, כמובן) של תותים מעבודה! 😍 תמיד טוב שיהיה משהו אתכם.ן במקרה ו-. תקראו יותר על זה כאן.


3. להזמן פיצה בלי הפלסטיק. גם הדברים הקטנים משפיעים! להזמין פיצה לפעמים זה תענוג, ולא צריך לוותר עליו! הקופסא של הפיצה ניתן לשים במיחזור, והשולחן פלסטיק הקטן והתבלינים ניתן לבקש בלי! זו דרך קלה ונחמדה להימנע מבזבוז


4. מברשת שיניים במבוק. להחליף את המברשת שיניים מפלסטיק לבמבוק זו דרך מצויינת לשמור על הסביבה! מברשת שיניים מבמבוק יפה ומצויינת וכשתסיימו איתה היא תתכלה בקומפוסטר! תקראו יותר על זה כאן.


5. שקיות בד לקניות. יוצאים.ות לקניות? תביאו שקיות גדולות מבד מהבית ולא צריך לקחת שקיות מפלסטיק מהחנות! זה עובד גם בסופרמרקט וגם בכל חנות אחרת. בונוס אם השקיות מחומר ממוחזר! תקראו יותר על זה כאן.


6. כוס רב פעמי. תקנו כוס או בקבוק רב פעמי איכותי שישמש אתכם.ן להרבה שנים ואני מבטיחה שזה ישתלם. אני לוקחת את שלי לכל מקום, הוא שומר על טמפורטורה ואפשר גם לקנות בו שתייה. איך חייתי לפני זה אין לי מושג.
בהצלחה, ו-#plasticfreejuly שמח! פוסטים חדשים יעלו לאינסטרגם ופייסבוק כל יום ביולי, אל תפספסו!

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon